IJL WISŁA KRAKÓW 09.02.2019 Kraków

Kategorie

Wyniki

FU11-25 (4)
1.SZCZEPAŃSKA JuliaUKS Akademia Judo Rzeszów
2.REJNIAK MajaJudo Legia Warszawa
3.KOLONDRA HannaKS Akademia Sparta Skoczów
4.RÓG KatarzynaUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca
FU11-28 (10)
1.WIENDLOCHA ZUZANNAUKS Judo Kraków
2.STASZEWSKA MajaUKS 15 Krosno
3.KLIK WiolettaUKS Feniks Bytom
3.MERCIK AgnieszkaUKS 15 Krosno
5.CZERWIŃSKA-KOWAR KarinaJudo Legia Warszawa
5.BIELICKA MajaUKS Judo Kraków
7.FABIJAŃSKA MajaKS Gwardia Bielsko-Biała
7.UJMA ZuzannaJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
FU11-31 (12)
1.WARCHOŁ MajaGwardia Tychy
2.JANKOWSKA KajaUKJ Ryś Warszawa
3.PASIK PaulinaKS Gwardia Bielsko-Biała
3.WĄTOREK HelenaKS Akademia Sparta Skoczów
5.DRATWIŃSKA VanessaMTS Płomień Milowice
5.PICHNIARCZYK MagdalenaGwardia Tychy
7.GOŚCINIAK NadiaTS Wisła Kraków
7.DZIOBA WeronikaUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca
FU11-34 (3)
1.ANDRZEJAK LenaMTS Płomień Milowice
2.ARCYZ ZofiaMTS Płomień Milowice
3.ŚLADOWSKA GabrielaUKS Judo Kraków
FU11-37 (9)
1.SIEMKO JuliaUKJ Ryś Warszawa
2.SWĘD LenaJudo Legia Warszawa
3.MOKRY SandraUKS Ippon Tychy
3.KOZIELEC JuliaJudo Tora Wierzchosławice
5.MICHÓR MilenaUKS Judo Kraków
5.ZAGÓRSKA JuliaUKS ASW-Judo Jasło
7.PASZEK LenaKS Gwardia Bielsko-Biała
7.TRAWIŃSKA AmandaUKS Judo Wolbrom
FU11-41 (2)
1.RUSIN NataliaUKS Judo Mysłowice
2.SUROWIAK AlicjaGujaKan Jaworzno
FU11-46 (4)
1.ZBYLUT BlankaUKS ASW-Judo Jasło
2.PODGÓRSKA SandraUKS 15 Krosno
3.BORKOWSKA HannaUKS 15 Krosno
4.MUROŃ DariaTS Wisła Kraków
MU11-25 (7)
1.KOPIEC PiotrUKS Akademia Judo Rzeszów
2.BĄCZYKOWSKI JanUKS Ippon Kożuchów
3.PAŚ KacperGwardia Tychy
3.SĘKALSKI AdamUKS Kata Guruma Gliwice
MU11-27 (14)
1.WIŁKOMIRSKI FilipJudo Legia Warszawa
2.PRICHYSTAL LEONJudo Club Baník Ostrava
3.LACIKA SilvioJudo Club Spišská Nová Ves
3.FILIP SzczepanUKS Akademia Judo Rzeszów
5.RAŚ KrystinUKS Judo Mysłowice
5.TĘCZA WojciechKS Akademia Sparta Skoczów
7.SOBCZAK WojciechUKS Judo Mysłowice
7.MIŚ AntoniMOSiR Bochnia
MU11-30 (17)
1.ALFAWICKI NorbertMOSiR Bochnia
2.DĘBSKI AdamUKS Akademia Judo Rzeszów
3.RYBAK IgorKlub Judo AZS Opole
3.JAKUBOWSKI HubertUKS Akademia Judo Rzeszów
5.CIORA JAKUBJudo Club Baník Ostrava
5.SLABON STANISLAWUKS Grot Judo Kraków
7.KROKOSZ BartłomiejGwardia Tychy
7.CECHOSZ NikodemUKS SIMBA Reda
MU11-33 (12)
1.GŁUSZAK MikołajUKS Judo Kraków
2.MANOLIS KURULISJudo Club Baník Ostrava
3.WODZYNSKI LeonUKS Judo Fight Club Warszawa
3.CYGAN FilipUKS Judo Mysłowice
5.GĄSIENICA SzymonZKJ YAMABUSHI Zakopane
5.WIŚNIEWSKI DawidUKS Feniks Bytom
7.CHROSTEK MaciejGwardia Tychy
7.RÓŻAŃSKI MiłoszPTS Janosik Bielsko-Biała
MU11-36 (17)
1.WOLNIAKOWSKI KarolUKS Conrad Gdańsk
2.SZCZERBA PiotrUKS Ippon Tychy
3.KWAŚNY DawidKS Budowlani Sosnowiec
3.TKACZOW CyrylJudo Legia Warszawa
5.CYPCER FranciszekPTS Janosik Bielsko-Biała
5.STEFANIUK TobiaszUKS Ippon Tychy
7.CELIŃSKI AleksanderGwardia Tychy
7.ZAJĄCZKOWSKI SzymonJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
MU11-39 (9)
1.WOŹNIAK MarcelKlub Judo AZS Opole
2.GAJOWIEC OliverUKS Ippon Kożuchów
3.BOJANOWSKI MichałJudo Legia Warszawa
3.WOŁĄSEWICZ WiktorJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
5.WASILEWSKI AntoniTS Wisła Kraków
5.CZUJA MaksymilianUKS Conrad Gdańsk
7.KOKOT TymoteuszGwardia Tychy
7.DOLATA BrunonTS Wisła Kraków
MU11-42 (8)
1.NEEF TimoUKS Judo Fight Club Warszawa
2.GAJOWIEC LeonUKS Ippon Kożuchów
3.ŁAZOWSKI PatrykUKS Wolania Wola Rzędzińska
3.KONIOR SzymonJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
MU11-46 (7)
1.DZIGA TomaszMOSiR Tuchów
2.MENDEL WojciechUKS Ippon Kożuchów
3.MAJEWSKI KajetanJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
3.SZCZEŚNIAK IgorUKS Feniks Bytom
MU11-51 (4)
1.RUTKOWSKI MichałUKS Judo Wolbrom
2.CIEŚLAR KarolKS Akademia Sparta Skoczów
3.MICHALIK PatrykUKS Wolania Wola Rzędzińska
4.GRABIŃSKI MaciejGwardia Tychy
MU11+51 (2)
1.KUBAŃSKI SzymonUKS Judo Wolbrom
2.MARSZAŁEK FranciszekUKS 15 Krosno
FU13-31 (5)
1.RÓŻYCKA BlankaUKS Kata Guruma Gliwice
2.WARZECHA MajaJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
3.HOŁDA WanessaJudo Tora Wierzchosławice
4.MACHAL WIKTORIAMKS Jordan Kraków
5.ULASZEK WeronikaUKS ASW-Judo Jasło
FU13-34 (13)
1.TWAROWSKA BarbaraJudo Legia Warszawa
2.RYDZIKOWSKA HalinaUKS Judo Mysłowice
3.POTOK NinaMOSiR Tuchów
3.GAWRON ZuzannaMOSiR Tuchów
5.WIERZBICKA SandraUKS Judo Kraków
5.MAJEWSKA JuliaUKS Judo Fight Club Warszawa
7.ZIEMBLA LenaUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca
7.DZIOB WiktoriaUKS Judo Kraków
FU13-37 (7)
1.MOŚ MarikaPTS Janosik Bielsko-Biała
2.POTOK NataszaMOSiR Tuchów
3.RYBKA JuliaMOSiR Bochnia
3.FROSZTĘGA IgaUKS Judo Mysłowice
FU13-40 (9)
1.WOŹNICZKO NadiaUKS Judo Wolbrom
2.CURZYTEK NataszaUKS Akademia Judo Rzeszów
3.ZYŚ RoksanaUKS Judo Wolbrom
3.DUDZIŃSKA KarolinaUKS Conrad Gdańsk
5.KOZEK LenaUKS ASW-Judo Jasło
5.TATUSZ PatrycjaUKS Kata Guruma Gliwice
7.STACHOŃ JustynaZKJ YAMABUSHI Zakopane
7.DZIK JagodaUKS ASW-Judo Jasło
FU13-44 (9)
1.BIELAWSKA EmiliaJudo Legia Warszawa
2.MURAS AnnaKS Akademia Sparta Skoczów
3.WĄTŁA JuliaUKS Conrad Gdańsk
3.TATAJ JuliaUKJ Ryś Warszawa
5.ARCISZEWSKA WeronikaUKS SIMBA Reda
5.STEFANIAK PAULAPTS Janosik Bielsko-Biała
7.PITRA DominikaUKS Wolania Wola Rzędzińska
7.STACHOŃ KarolinaZKJ YAMABUSHI Zakopane
FU13-48 (4)
1.SIEŃKOWSKA AleksandraUKS ASW-Judo Jasło
2.WOJCIECHOWSKA NinaJudo Mizuka sp. z o.o. Opole
3.HUDZIKIEWICZ JoannaUKS Judo Kraków
4.ŻURAŃSKA NataliaTS Wisła Kraków
FU13-52 (4)
1.STOGOWSKA WeronikaUKS SIMBA Reda
2.MIKRUT KorneliaUKS ASW-Judo Jasło
3.ŻYŁA AleksandraUKS Judo Wolbrom
4.GREGIER WeronikaUKJ Ryś Warszawa
FU13-56 (3)
1.KROUŽKOVÁ AnnaTJ Sokol Vršovice Praha
2.BISZCZANIK JuliaGwardia Tychy
3.JURGA ZuzannaGwardia Tychy
FU13+56 (8)
1.KORDEK JessicaKS Budowlani Sosnowiec
2.KOLNY OktawiaUKS Judo Świętochłowice
3.CICHOŃ KingaUKS Ippon Tychy
3.BIAŁEK KingaUKS Kata Guruma Gliwice
MU13-31 (13)
1.KOLONDRA JanKS Akademia Sparta Skoczów
2.PRYSZCZ MikołajPTS Janosik Bielsko-Biała
3.STRUZIK JakubMOSiR Bochnia
3.BĘBEN OliwierUKS ASW-Judo Jasło
5.KORASADOWICZ TobiaszKlub Judo AZS Opole
5.BĄBA OliverUKS Judo Wolbrom
7.KASZUBA OlafTS Wisła Kraków
7.KOŚ BartoszUKS 15 Krosno
MU13-33 (11)
1.KARIMOV JasonKS Gwardia Bielsko-Biała
2.KROS AleksanderUKS Judo Kraków
3.STAWiARZ SamuelMOSiR Bochnia
3.KOPERWAS JanUKJ Ryś Warszawa
5.WRÓBEL JulianGwardia Tychy
5.SKUPIEŃ DanielZKJ YAMABUSHI Zakopane
7.ADAMCZYK MarcinTS Wisła Kraków
7.KACZMARSKI DorianBanzai Kraków
MU13-36 (20)
1.KUROWSKI JakubPTS Janosik Bielsko-Biała
2.BURKOWSKI BartoszWSS Winner Wrocław
3.SAMULEWSKI KsaweryUKS Conrad Gdańsk
3.MICHALSKI-STĘPKOWSKI BrunoJudo Legia Warszawa
5.ALFAWICKI FilipMOSiR Bochnia
5.CHWAŁ KarolUKS Judo Kraków
7.WÓJCIK MarcelUKS Judo Wolbrom
7.MITERA DominikJudo Tora Wierzchosławice
MU13-39 (21)
1.POHODIN IlliaUKS Conrad Gdańsk
2.SAMULEWSKI JakubUKS Conrad Gdańsk
3.KUCZYŃSKI JanUKS Conrad Gdańsk
3.ZBYTNIEWSKI AleksanderPTS Janosik Bielsko-Biała
5.WDOWCZYK KacperUKJ Ryś Warszawa
5.JARACZ WojciechUKS ASW-Judo Jasło
7.BRZOSTEK KarolGwardia Tychy
7.BOGACZ BartoszBłękitni Tarnów
MU13-42 (13)
1.ŻYREK SzymonKS Gwardia Bielsko-Biała
2.ROTUSKI MateuszUKS Feniks Bytom
3.BURDA FilipUKS ASW-Judo Jasło
3.KLECH MarekJudo Legia Warszawa
5.KACZOROWSKI OskarUKS Conrad Gdańsk
5.PUZIO KrzysztofBłękitni Tarnów
7.WILKUSZ OskarUKS Skorpion Judo Krosno
7.SOBOTA BartoszUKS Judo Wolbrom
MU13-46 (16)
1.STANIEK SzymonKS Akademia Sparta Skoczów
2.MARCINEK MaksymilianBłękitni Tarnów
3.HUL PawełUKS Akademia Judo Rzeszów
3.KOWALIK AdamKS Budowlani Sosnowiec
5.BARĆ WojciechUKS Akademia Judo Rzeszów
5.TOBIASZ PiotrMOSiR Bochnia
7.TOPOREK TymonUKS Feniks Bytom
7.DĘBSKI MaciejUKS Akademia Judo Rzeszów
MU13-50 (11)
1.KOZŁOWSKI MaciejKlub Judo AZS Opole
2.MULKA SamuelTS Wisła Kraków
3.GWADERA KarolGwardia Tychy
3.FINDYSZ AleksanderUKS 15 Krosno
5.SKOWRONEK ADRIANMDK Kraków
5.KWAŚNY PiotrKS Budowlani Sosnowiec
7.OLECHNOWSKI PiotrUKS Judo Świętochłowice
7.KLOCH AdrianUKS Wolania Wola Rzędzińska
MU13-55 (9)
1.KRZAKIEWICZ KasperUKS MOSiR Jasło
2.SAMULIAU IvanUKS Judo Kraków
3.BŁASZCZYK OskarGwardia Tychy
3.POKORSKI PawełUKS Judo Wolbrom
5.GUZDA KajetanTS Wisła Kraków
5.ZAGÓRSKI MateuszUKS ASW-Judo Jasło
7.URBAN FilipJudo Club Spišská Nová Ves
7.MIELECKI MateuszUKS Katana Sułkowice
MU13-60 (5)
1.KWANDRANS SzymonUKS Grot Judo Kraków
2.STRZELEC HubertTG Sokół Myślenice
3.PAWŁOWSKI DawidMTS Płomień Milowice
4.MIERZWIŃSKI SzymonMOSiR Bochnia
5.NYC JAKUBKS Judo Hejnał Kęty
MU13+60 (5)
1.MIŚ ŁukaszUKS Feniks Bytom
2.BOHO ArkadiuszUKS Akademia Judo Rzeszów
3.MUSZYŃSKI JakubKS Akademia Judo Poznań
4.BIAŁK NikodemUKS SIMBA Reda
5.SIKORA BartoszMOSiR Tuchów
FU15-36 (5)
1.MAJEWSKA MajaKŚ AZS Gliwice
2.ULASZEK OliwiaUKS ASW-Judo Jasło
3.ŻAK NadiaKS Budowlani Sosnowiec
4.WĘGRZYN MarcelinaUKS Skorpion Judo Krosno
5.NIEDŹWIEDŹ CelinaUKS MOSiR Jasło
FU15-40 (2)
1.SZAŁKIEWICZ SandraUKS Judo Mysłowice
2.WOJCIESZEK JustynaMOSiR Bochnia
FU15-44 (6)
1.DOMACHOWSKA NelaUKS Feniks Bytom
2.GALICKA NataliaUKS Judo Wolbrom
3.ŻMUDA JuliaMKS Pałac Młodzieży Katowice
3.LIS AgataUKS Feniks Bytom
FU15-48 (8)
1.JANASZEK MartynaAKS Strzegom
2.SAWICKA AlicjaUKS Ippon Kożuchów
3.ŻMUDA MajaMKS Pałac Młodzieży Katowice
3.MALINOWSKA ZofiaUKS Ippon Kożuchów
FU15-52 (13)
1.STARCZYŃSKA ZuzannaMKS Pałac Młodzieży Katowice
2.ZOZULIŃSKA KalinaJudo Legia Warszawa
3.KLEIN AnastasiaKS Budowlani Sosnowiec
3.GONSIOR MonikaKlub Judo AZS Opole
5.LEWICKA MagdalenaUKS ASW-Judo Jasło
5.NOSEK AleksandraTG Sokół Myślenice
7.STOJEK NinaUKS Judo Wolbrom
7.MULKA WirginiaTS Wisła Kraków
FU15-57 (9)
1.JAMROSZCZYK JuliaKŚ AZS Gliwice
2.BANEK EmiliaMKS Pałac Młodzieży Tarnów
3.BEDNARZ JoannaUKS 15 Krosno
3.WITKOWSKA WanessaKS Budowlani Sosnowiec
5.WORWA AleksandraMKS Pałac Młodzieży Tarnów
5.MAJ DominikaUKS Ippon Kożuchów
7.MICHÓR MatyldaUKS Judo Kraków
7.RADECKA MajaUKS Judo Wolbrom
FU15-63 (7)
1.NOWAK RenataUKS 15 Krosno
2.WOŁKOWICZ EmiliaKŚ AZS Gliwice
3.SZYMANIAK JuliaUKS Judo Fight Club Warszawa
3.GĘBKA WiktoriaKS Budowlani Sosnowiec
FU15-70 (2)
1.STEFANIUK PatrycjaUKS Ippon Tychy
2.ZIĘCIAK NataliaUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca
FU15+70 (2)
1.ZIEWALICZ OliwiaUKS Skorpion Judo Krosno
2.EIBIN ZofiaUKS Skorpion Judo Krosno
MU15-34 (3)
1.KORNATKA KacperUKJ Ryś Warszawa
2.GIL MikołajUKS Judo Wolbrom
3.GIELATA MateuszUKS Katana Sułkowice
MU15-38 (7)
1.NOWAK AlanUKS MOSiR Jasło
2.STOPKA AdamTG Sokół Myślenice
3.KRÓL BartoszMOSiR Bochnia
3.SULIK MateuszUKS Kata Guruma Gliwice
MU15-42 (6)
1.BIEDRZYCKI HubertUKS Conrad Gdańsk
2.GREŇA TobiasTJ Mladosť Poprad
3.ĆWIK MichałMOSiR Bochnia
3.BROŻEK MateuszBłękitni Tarnów
MU15-46 (10)
1.HULIN KamilMKS Pałac Młodzieży Katowice
2.JARMUŻ MaciejKS Akademia Judo Poznań
3.PANKOWSKI MateuszKlub Judo AZS Opole
3.LECHOWICZ ArkadiuszBłękitni Tarnów
5.SŁOBODZIAN JanKS Akademia Sparta Skoczów
5.HOŁDA KacperJudo Tora Wierzchosławice
7.KONIECZNY MateuszUKS Feniks Bytom
7.MATUSIAK ARKADIUSZKS Judo Hejnał Kęty
MU15-50 (14)
1.KUSTRZYCKI KamilKSJ Gwardia Koszalin
2.DZIGA JanMKS Pałac Młodzieży Tarnów
3.ŻOCHOWSKI TymoteuszUKS Conrad Gdańsk
3.HULBOJ MateuszKS Akademia Sparta Skoczów
5.CIECHELSKI ErykUKS SIMBA Reda
5.KĘSEK WiktorTG Sokół Myślenice
7.MIŁOBĘDZKI StanisławUKS Judo Kraków
7.RADZISZEWSKI AndrzejTS Wisła Kraków
MU15-55 (11)
1.JUSZCZYK AntoniMOSiR Bochnia
2.NIESWIEC KacperUKS Feniks Bytom
3.GIZA WiktorKŚ AZS Gliwice
3.WOŹNIAK NorbertUKS ASW-Judo Jasło
5.KACZOR DanielMKS Pałac Młodzieży Tarnów
5.PLUTA PawełUKS Judo Kraków
7.ZANKIEWICZ KacperKS Budowlani Sosnowiec
7.ROMIK DOMINIKKS Judo Hejnał Kęty
MU15-60 (8)
1.LUBASIŃSKI GracjanKlub Judo AZS Opole
2.AKSAMIT KrzysztofMKS Pałac Młodzieży Tarnów
3.MADEJ JakubUKS Judo Kraków
3.PORĘBA HubertMKS Pałac Młodzieży Tarnów
MU15-66 (7)
1.TOPOREK FilipUKS Feniks Bytom
2.WESOŁOWSKI IgorKŚ AZS Gliwice
3.FLOREK MichałBłękitni Tarnów
3.LUDZIA JanUKS Judo Fight Club Warszawa
MU15-73 (2)
1.KUMOR MaciejMOSiR Bochnia
2.BANASZEK DanielUKS Feniks Bytom
MU15-81 (1)
1.JAKLIŃSKI JakubUKS Wolania Wola Rzędzińska
MU15+81 (3)
1.SKOCZYLAS AdamKS Akademia Sparta Skoczów
2.ROSZAK JakubUKS Ippon Kożuchów
3.CZERNIAWSKI JanKS Akademia Judo Poznań
MU17-46 (3)
1.NOWOK OliwierKŚ AZS Gliwice
2.KLUSZCZYK MateuszUKS ASW-Judo Jasło
3.MOSKAL JakubTS Wisła Kraków
MU17-50 (3)
1.KOWALSKI KarolTS Wisła Kraków
2.WALKIEWICZ AleksanderJudo Tora Wierzchosławice
3.ZAWADZKI PatrykUKS ASW-Judo Jasło
MU17-55 (10)
1.WŁODARSKI PatrykBłękitni Tarnów
2.HARĘŻA KamilUKS Feniks Bytom
3.ŚWIERCZEK JakubJudo Tora Wierzchosławice
3.STACHOŃ RobertZKJ YAMABUSHI Zakopane
5.FILIPEK MikołajMOSiR Bochnia
5.WANTUCH FilipMKS Pałac Młodzieży Tarnów
7.FLAGA ŁukaszUKS Wolania Wola Rzędzińska
7.ADAMCZYK MichałTS Wisła Kraków
MU17-60 (9)
1.BŁASIK WiktorUKS Judo Wolbrom
2.BARWACZ JanTS Wisła Kraków
3.MIGIEL MikołajZKJ YAMABUSHI Zakopane
3.KIWIOR PiotrUKS Judo Wolbrom
5.PIŁAT OscarKS Akademia Judo Poznań
5.STRZELCZYK KarolKlub Judo AZS Opole
7.STANIEK DawidKS Akademia Sparta Skoczów
7.MARKIEWICZ HubertTG Sokół Myślenice
MU17-66 (9)
1.KAROLCZYK KacperUKS Judo Wolbrom
2.KOSTECKI PATRYKTS Wisła Kraków
3.GAWĘDA WojciechTS Wisła Kraków
3.SALECKI PiotrUKS Judo Kraków
5.SZCZEPANIAK PiotrTS Wisła Kraków
5.OLEKSY FilipMOSiR Bochnia
7.BŁASZCZYK ŁukaszGwardia Tychy
7.HYPTA MateuszUKS Judo Kraków
MU17-73 (4)
1.MIŁOBĘDZKI JanUKS Judo Kraków
2.STARZYK HubertMKS Pałac Młodzieży Tarnów
3.JĘDRZEJOWSKI DawidUKS Katana Sułkowice
4.KONOPKA SzymonZKJ YAMABUSHI Zakopane
MU17+90 (3)
1.BENTKOWSKI ŁukaszZKJ YAMABUSHI Zakopane
2.LACH JakubTS Wisła Kraków
3.MAŁCZYK WojciechUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca