XIX Mistrzostwa Polski Weteranów w Judo

I Mistrzostwa Polski Amatorów w Judo

Kraków

10.11.2019

Zgłoszenia elektroniczne poprzez e-mail: rejestracja.judo@gmail.com
Zgłoszenie musi zawierać imię, nazwisko, klub (opcjonalnie), kraj, rok urodzenia, płeć, kategorię wagową i kategorię zaawansowania (amator wraz z nr KYU albo weteran).

Komunikat zawodów
M1-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1JabłońskiPawełUKS Judo Częstochowa (POL)
2KmiecikTomaszBytowski Klub Sportów Walki (POL)
3KoźbiałRafałKlub Judo Mizu (POL)
M1-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BednarczykBartłomiejKejza Team (POL)
2ChełminiakDariuszWTJ Włocławek (POL)
M1-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1NawrotKamilKrokodyl Kielce (POL)
2SzczepańskiPrzemysławWTJ Włocławek (POL)
3TasarekAndrzejUMKS Żak Kielce (POL)
M1-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ŚcieszkaMarcinJordan (POL)
M1+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1AnderwaldBartłomiejKlub Judo Saru (POL)
F1-52
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1RojekEdytaUKS Spartakus Lublin (POL)
F1-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BabiarzAleksandraBłękitni Tarnów (POL)
2SobczykAgnieszkaUKS-ASW Judo Jasło (POL)
M2-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1MoshkolovPavelTS Wisła Kraków (POL)
M2-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KarchavaVladimirUMKS Żak Kielce (POL)
2KowalczykTomaszUKS Grot Judo Kraków (POL)
3ŁukowskiIreneuszKUMA Judo Warszawa (POL)
M2-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1IwaniszynPrzemysławGKS Czarni Bytom (POL)
2SękowskiRafałUMKS Żak Kielce (POL)
M2-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1HepaRadosławAZS Gliwice (POL)
2StopieńskiPawełUKS Grizzly Gdańsk (POL)
3WalendzewiczMariuszKejza Team (POL)
4ZiemblaSylwesterUKJ Centrum Kocmyrzów-Luborzyca (POL)
M2-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzarneckiMichałMOSiR Jasło (PRO)
2JaniszewskiRomanJudo Legia Warszawa (POL)
3ŁagowskiPrzemysławUKS Arashi Łódź (POL)
4PiekarczykWojciechJudo Masters Team Opole (POL)
M2+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1JędrzejewskiGrzegorzKJ Ostrowiec Świętokrzyski (POL)
2MilanovićNikolaJudo Klub Hrabro Srce (SRB)
F2-52
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KosińskaBarbaraJudo Team Masters Gliwice (POL)
2MuszańskaAlicjaUKS-ASW Judo Jasło (POL)
F2-63
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ProchownikMałgorzataUKS Judo Kraków (POL)
F2-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1AdamczykDominikaKrokodyl Kielce (POL)
2SzustkiewiczEwelinaYamabushi Zakopane (POL)
F2-78
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KorżAgnieszkaLTS Judo Legionowo (POL)
M3-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BudziszKrzysztofGKS Czarni Bytom (POL)
2OgórekKrzysztofUKS Spartakus Lublin (POL)
3SzejaGabrielUKS Piętnastka Krosno (POL)
M3-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1GembalczykSebastianUKS Judo i Ju-Jitsu Łaziska (POL)
2KosińskiKrzysztof (POL)
3LaskowskiSebastianJudo Team Masters Gliwice (POL)
4ŁuczukMarcinGKS Czarni Bytom (POL)
5PogorzelczykTomaszKejza Team (POL)
M3-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1GajdamakinRadosławUKS Feniks Bytom (POL)
2JanuchowskiRadosławUKS Dębiec Poznań (POL)
3KołodziejMarcinIKIZAMA Piaseczno (POL)
4ZazulakDamianYamabushi Zakopane (POL)
5ŻochowskiMarcinUKS Conrad Gdańsk (POL)
M3-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BarszczMarcinUKS Spartakus Lublin (POL)
2CiukajSebastianKS Budowlani Sosonowiec (POL)
3DanielakKrzysztof Judo Masters Team Opole (POL)
4KusakRyszard (POL)
5MusilPetr (CZE)
6OleksyAdamGKS Czarni Bytom (POL)
7WójcikIreneuszTS Wisła Kraków (POL)
M3-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BielaWojciechSokół Myślenice (POL)
2BieleckiMichałUMKS Żak Kielce (POL)
3WoźniakTomaszRen Bu Kan Judo Dungannon (IRL)
M3+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1AbrahamyanGevorgKrokodyl Kielce (POL)
2MiszczykHenrykUMKS Żak Kielce (POL)
3MiśPawełTS Wisła Kraków (POL)
4WoźniakMarcinUMKS Żak Kielce (POL)
F3-63
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1Tokarz-ogrodnikIrenaGwardia Opole (POL)
M4-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzuprynaKrzysztofKejza Team (POL)
2WiączekBartłomiejNastula Club (POL)
M4-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzernyMichałWisła Kraków (POL)
2KaczmarekKrzysztofUKS Dębiec Poznań (POL)
3SuderAdamTS Wisła Kraków (POL)
M4-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KarotkaAdamTS Gwardia Olsztyn (POL)
2KlimekMichałTS Wisła Kraków (POL)
3ŁatasiewiczMichałUMKS Żak Kielce (POL)
4PapisArturKodo Mszczonów (POL)
M4-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ColicDejanNorrköpings judo klub (SWE)
2JakubowskiDamianGKS Czarni Bytom (POL)
3KaczmarczykRoman (CZE)
4KędzioraKrzysztofUKS Grizzly Gdańsk (POL)
M4-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KrańciochIreneuszJudo Masters Team Opole (POL)
2ŚliwaArkadiuszGKS Czarni Bytom (POL)
3ZimowskiPrzemysławJudo Team Masters Gliwice (POL)
M4+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1WielgusAndrzejJudo Team Masters Gliwice (POL)
F4+78
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BrożynaJolantaKlub Sportów Walki Opole (POL)
M5-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KościukMirosławGwardia Judo Białystok (POL)
M5-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzechowskiRobertJudo Masters Team Opole (POL)
2KarotkaRobertTS Gwardia Olsztyn (POL)
3SaliszAndrzejAZS AWF Katowice (POL)
M5-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1JabłońskiMarekTS Gwardia Olsztyn (POL)
2JarosińskiLeszekUKS Judo Kano Płock (POL)
3KamińskiPrzemysławUKS Judo Częstochowa (POL)
4PoździkAdamWKS Flota Gdynia (POL)
M5-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KamińskiSławomirAZS AWF Warszawa (POL)
2StaruchJacekTS Gwardia Olsztyn (POL)
M5+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1MakówkaDariuszCommando Krav Maga Poland (POL)
2TarnawskiZbigniewTS Wisła Kraków (POL)
F5-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1JarosińskaKingaUKS Judo Kano Płock (POL)
M6-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KołodziejskiTomaszUKS Piast Wrzeście (POL)
M6-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BurzyńskiJarosławKodo Mszczonów (POL)
2DerbichDobiesławNastula Club (POL)
3SłużałekGrzegorzKS Budowlani Sosnowiec (POL)
M6-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CymanArturWKS Flota Gdynia (POL)
M6+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzarkowskiJacekWKS Flota Gdynia (POL)
2MęteckiGrzegorzKJ Politechnika Białystok (POL)
M7-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BobrekWłodzimierzLTS Judo Legionowo (POL)
M7-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1DziurdźAdamLTS Judo Legionowo (POL)
2LicznarLesławJudo Masters Team Opole (POL)
3MorzykLeopoldUKS FUKUTENJIN Kowale Nowiny (POL)
M8-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1WichanRyszardAZS Uniwersytet Łódzki (POL)
M8-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CiniewskiWłodzimierzWTJ Włocławek (POL)
M8-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1DietrichJerzyAZS AGH (POL)
M9-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ŽarskyKarel (CZE)
2ŻurekMieczysławGKS Czarni Bytom (POL)
M10-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KulawiakJerzyUKS MOS Będzin (POL)
M1AM1-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BiłkoKubaTS Wisła Kraków (POL)
2KrzystałaMaciejGKS Czarni Bytom (POL)
3KubisztalPrzemysławPolitechnika Kraków (POL)
4Munoz rodriguezJuanUKS Judo Kraków (ESP)
5OleksiakDamianUKS Spartakus Lublin (POL)
6ZaryckiStanisławUKS Judo Kraków (POL)
M1AM1-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1MarchenkovMaksymTS Wisła Kraków (POL)
M1AM1-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BarykinVitaliTS Wisła Kraków (POL)
2ChmielowiecPiotrAZS AGH (POL)
3GrabiecPatrykTS Wisła Kraków (POL)
4ŁukasikPiotrKJ Raion Pruszcz Gdański (POL)
5Ntiaka muzaJeremieUKS Judo Kraków (COD)
6SawczyńskiŁukaszAZS AGH (POL)
7VyshenskyiIlliaTS Wisła Kraków (POL)
M1AM1-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CyganikAndrzejTS Wisła Kraków (POL)
2KmiecikFilipUKS Judo Częstochowa (POL)
3PorwitKamilGKS Czarni Bytom (POL)
M1AM1-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1NiemiecMichałKS Gwardia Tychy (POL)
F1AM1-63
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BiłkoNataliaUKS Judo Kraków (POL)
F1AM1-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1LyloIrinaTS Wisła Kraków (POL)
M2AM1-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1GłowackiMarcinKraków (POL)
2NowakDamianJudo Cieszyn (POL)
3NowakLechKUMA Judo Warszawa (POL)
4NowakLeszekKUMA Judo Warszawa (POL)
5SkubiszTomaszKJ Raion Pruszcz Gdański (POL)
M2AM1-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BieleszMarcinUKS Kodokan Szczecin (POL)
2ChmielniakPiotrJudo Team Masters Gliwice (POL)
3CzechowiczPiotrAZS AWF Katowice (POL)
4DziawgoAdamTS Wisła Kraków (POL)
5GosiewskiArkadiuszKejza Team (POL)
6JaranowskiPawełTS Wisła Kraków (POL)
7KamińskiMarekAZS AWF Katowice (POL)
8KarolczukZbigniewUKS Judo Kraków (POL)
9MichalikRobertTS Wisła Kraków (POL)
10NawrotJacekJudo Team Masters Gliwice (POL)
11PiątekŁukaszAkademia Judo Rzeszów (POL)
12SałekJarosławUKS Judo Kraków (POL)
13SulikBogdanJudo Team Masters Gliwice (POL)
14ZamojskiJacekJudo Team Masters Gliwice (POL)
15ZarębaPawełGKS Czarni Bytom (POL)
M2AM1-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BrodalaMaciejJudo Team Masters Gliwice (POL)
2GrzechcaPawełAZS AWF Katowice (POL)
3KomisarekPawełUKS Judo Kraków (POL)
4MaderakKrzysztofTS Wisła Kraków (POL)
5NowosadPiotrKUMA Judo Warszawa (POL)
6OlszewskiBartoszKJ Raion Pruszcz Gdański (POL)
7OsińskiGrzegorzGKS Czarni Bytom (POL)
8PajdakSzymonJudo Team Masters Gliwice (POL)
9ŚcięgoszArkadiuszWojownik Skierniewice (POL)
10TajduśKonradTS Wisła Kraków (POL)
11WitomskiWojciechJudo Team Masters Gliwice (POL)
M2AM1-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1FraniaAndrzejJudo Team Masters Gliwice (POL)
2JankowskiŁukaszKJ Raion Pruszcz Gdański (POL)
3KowalskiWłodzimierzJudo Team Masters Gliwice (POL)
4MecnerMarcinKJ Chojrak Warszawa (POL)
5RafałWójcikJudo Team Masters Gliwice (POL)
6SłabyMarcinTS Wisła Kraków (POL)
7SzafranAdamUKS Judo Kraków (POL)
M2AM1+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BodziochArturTS Wisła Kraków (POL)
2GdulaMaciejJudo Team Masters Gliwice (POL)
3JaedtkaAdrianJudo Team Masters Gliwice (POL)
F2AM1-63
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1GrzechnikAnnaKUMA Judo Warszawa (POL)
2KrólAleksandraTS Wisła Kraków (POL)
3RodakAnnaKUMA Judo Warszawa (POL)
F2AM1-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1SłodownikEdytaKJ Chojrak Warszawa (POL)
M1AM2-66
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1BoraKonradAZS AGH (POL)
M1AM2-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ModrzewskiHubertUKS Spartakus Lublin (POL)
2ŚmietanaKarolUKS-ASW Judo Jasło (POL)
3ZdebskiJakubPolitechnika Kraków (POL)
M1AM2-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1CzarnotaMaciejUKS Spartakus Lublin (POL)
2MardoszSzymonUKS-ASW Judo Jasło (POL)
M1AM2-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1MuniakMariuszTS Wisła Kraków (POL)
F1AM2-52
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1SzczepanikMonikaAZS Lublin (POL)
F1AM2-63
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1ParzonkaKamilaTS Gwardia Olsztyn (POL)
F1AM2-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1RozkwitalskaIzabelaKJ Raion Pruszcz Gdański (POL)
M2AM2-73
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1GawlikMaciejJudo Team Masters Gliwice (POL)
2KlusekRomanKrokodyl Kielce (POL)
3SzczepańskiTomaszAkademia Judo Rzeszów (POL)
M2AM2-81
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1KwiatkowskiMichałJudo Legia Warszawa (POL)
2PietrzuczakKarolJudo Legia Warszawa (POL)
3PiotrowskiDariuszAkademia Judo Rzeszów (POL)
4SamolewiczMariuszAkademia Judo Rzeszów (POL)
5SedinOleksandrUKS Judo Kraków (UKR)
6WierzbickiAdamJudo Masters Team Opole (POL)
M2AM2-90
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1AdamusWojciechJudo Team Masters Gliwice (POL)
2DąbekMarekJaguar Gdańsk (POL)
3KosińskiRafałUKS Judo Kraków (POL)
4ŁobodaDanielLegion Team Tarnów (POL)
M2AM2-100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1DobranowskiPiotrUKS Judo Kraków (POL)
2GrywalskiWojciechSokół Myślenice (POL)
3KrawczykPrzemysławGKS Czarni Bytom (POL)
4LegieżyńskiKrzysztofJudo Team Masters Gliwice (POL)
5SztejnbisTomaszUKS Spartakus Lublin (POL)
M2AM2+100
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1JachSławomirGwardia-Juvenia Wrocław (POL)
2PrzybilińskiTomaszWTJ Włocławek (POL)
3WalaszczykGrzegorzGKS Czarni Bytom (POL)
F2AM2-70
#Nazwisko
second name
Imię
first name
Klub
club
1RzyczniakEwaNastula Club (POL)